Sdílet na Facebooku

Pěkná videa z Korfu

Na této stránce naleznete pár zajímavých videí z řeckého ostrova Korfu. Myslíme si, že právě z nich si uděláte tu nejlepší představu, jak to zde ve skutečnosti vypadá, než se na místa z těchto videí vydáte i ve skutečnosti,.. případně si naopak alespoň můžete připomenout krásná místa, kde jste strávili prázdniny nebo dovolenou. Pokud máte tip na další video nebo se chcete pochlubit svými vlastními záběry, stačí dát odkaz do komentářů pod tímto článkem.

Korfu a Kerkyra (Délka 5:53) – První video je jak jinak, než velmi povedené. Seznámí vás nejenom s hlavním a největším městem Korfu – Kerkyrou, ale hlavně i s přírodními krásami ostrova, kterých je na Korfu opravdu velká spousta.

Korfu prezentace (Délka 3:02) – Následující video je spíše taková zajímavá prezentace složená z desítek nádherných fotek Korfu a doplněná pohodovou muzikou. Rozhodně vám ho doporučujeme ke shlédnutí, jedná se o opravdu skvělou inspiraci.

Celý ostrov Korfu (Délka 1:46) – Třetí video je krátké, ale také celkem podařené. Hezky z blízka i z dálky (nebo také z výšky) se podíváte na největší zajímavosti ostrova. Rozhodně doporučujeme.

Mega prezentace Korfu (Délka 9:39) – Další video je opět složené z mnoha a mnoha fotek. Je opravdu dlouhé, takže v něm můžete shlédnout opravdu mnoho desítek těch nejelepších záběrů Korfu.

Nádherná pláž Barbati (Délka 0:36) – Poslední video je opravdu kratičké, ale podíváte se v něm přímo na pláž a to opravdu nádhenrou Barbati beach, takže vám toto video rozhodně doporučujeme ke shlédnutí.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.