Pěkná videa z Korfu

Na této stránce naleznete pár zajímavých videí z řeckého ostrova Korfu. Myslíme si, že právě z nich si uděláte tu nejlepší představu, jak to zde ve skutečnosti vypadá, než se na místa z těchto videí vydáte i ve skutečnosti,.. případně si naopak alespoň můžete připomenout krásná místa, kde jste strávili prázdniny nebo dovolenou. Pokud máte tip na další video nebo se chcete pochlubit svými vlastními záběry, stačí dát odkaz do komentářů pod tímto článkem.

Korfu a Kerkyra (Délka 5:53) – První video je jak jinak, než velmi povedené. Seznámí vás nejenom s hlavním a největším městem Korfu – Kerkyrou, ale hlavně i s přírodními krásami ostrova, kterých je na Korfu opravdu velká spousta.

Pokračování článku »

Potápění na Korfu si nenechte ujít

O Korfu se říká, že se jedná o věčně zelený ostrov, pokrytý opravdu neustále nádhernou flórou. Například zde volně v přírodě roste na 40 různých druhů orchidejí. Tato přírodní rozmanitost, však neplatí jen pro souš Korfu, ale i pro svět pod vodní hladinou, který celý ostrov pevně obepíná. Navíc je zdejší voda opravdu průzračně čistá. Pokud tedy budete mít tu možnost ať už jen na krátký výlet s instruktorem nebo pokud jste sami zkušenými potápěči, tak se určitě vydejte poznávat i svět pod vodní hladinou. Při nejhorším si alespoň doma nezapomeňte šnorchl, protože ten zde opravdu patří k povinné výbavě. Víc už se dozvíte na následujících videích.

Pokračování článku »