Ke stažení mapy ostrova Korfu

Neocenitelným pomocníkem každého správného cestovatele je mapa. A to jak ta papírová, tak v dnešní době i v modernější elektronické podobě. Pro začátek výborně poslouží třeba online mapy přímo na internetu třeba mapy.cz, maps.google.com, maps.bing.com. Skvělá je například i aplikace Google Earth u které si můžete navíc nechat zobrazit fotky, videa, informace z wikipedie a spoustu dalších věcí přímo na mapě. Ne všude ale můžete být připojeni k internetu a navíc na vaší dovolené na Korfu se vám asi ani nebude chtít trávit čas surfováním. Proto jsme pro vás zde připravili pár pěkných map, které si můžete pohodlně stáhnout třeba do mobilu, pda, notebooku nebo i vytisknout. Na základní orientaci vám určitě dobře poslouží.

Zjednodušená mapa (470 x 416 px, velikost 44 Kb) – Velmi jednoduchá a přehledná mapa zobrazující jen obrys ostrova s umístěním největších měst a osad.

Pokračování článku »

Mapa Korfu

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Řeckého ostrova Korfu (Corfu) z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za letecké snímky nebo terénní reliéfy. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí ostrova Korfu. A pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.