Sdílet na Facebooku

Aktuální předpověď počasí pro Korfu

Asi úplně to první co vás bude zajímat těsně před tím, než se vydáte na ostrov Korfu na dovolenou, bude pravděpodobně počasí, jaké zde právě panuje. A právě s tím by vám měla pomoci tato stránka. Hned pod tímto odstavcem tabulku s aktuálním počasím. K dispozici jsou jen data pro hlavní město Kerkyru. Případně ještě doporučíme tabulku dlouhodobých teplot, kterou naleznete také na těchto stránkách.

Za další jsme si pro vás připravili ještě druhou kontrolní tabulku, kde naleznete počasí na pět dní dopředu. Jedná se sice o počasí pro nedaleký Zakyntos, ale díky jeho blízkosti ke Korfu se dá s přimhouřením oka říci, že tato předpověď platí i pro celý ostrov Korfu. Pro vysvětlenou ještě doplníme, že mim. a max. znamenají nejnižší a nejvyšší očekávané teploty během dne.

1 Komentář

Dobrý den, je to vše dobré, ale jak se mám dopracovat k dlouhodobější předpovědi pro ZAKYNTHOS od 29.6. do 9.7. 2010 konkrétně, nemám moc času a už dobu se snažém něco odklikat na internetu a stále nejsem na správné adres.Poraďte, co přesně napsat do „hledání“ díky za pomoc a radu.Zdravím vás z Přeloučd.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.