Sdílet na Facebooku

Korfu ostrov zeleně

Všechny cestovatele a návštěvníky těchto stránek vítáme! Právě jste zavítali na web věnovaný Jónskému ostrovu – Korfu patřícímu Řecku. Korfu je nejsevernějším z Jónských ostrovů, ležící ve stejnojmenném moři při pobřeží Řecka a Albánie. Korfu naopak není s plochou 600 kilometrů čtverečních nikterak velký ostrov, ale naleznete na něm nespočet zajímavostí a krás. S tím také úzce souvisí přezdívka „věčně zelený ostrov“, a skutečně celé Korfu má dostatek zeleně po celý rok. Co neroste v přírodě, pak nahrazují miliony olivovníků, které jsou vysázeny po celém ostrově.

Tyto stránky jsou tady hlavně proto, aby vás informovali a seznámili s krásami Korfu a to jak pokud jste zdatný cestovatel, tak pokud se na Korfu vydáváte poprvé na dovolenou. Chceme přinášet informace ze zajímavých míst, o městech, památkách, historii, zdejší přírodě, plážích, ale i ryze praktické informace o ubytování, dopravě, cenách v obchodech, dostupnosti služeb nebo třeba aktuální a dlouhodobé předpovědi počasí a samozřejmě i spoustu dalšího. Doufáme, že vám tyto informace budou hodit a třeba také přispějete svojí troškou do obsahu těchto stránek.

Za redakci těchto stránek vám přejeme příjemnou nejenom příjemnou virtuální návštěvu těchto stránek, ale následně i tu skutečnou dovolenou na věčně zeleném ostrově – Korfu.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.