Sdílet na Facebooku

Ke stažení mapy ostrova Korfu

Neocenitelným pomocníkem každého správného cestovatele je mapa. A to jak ta papírová, tak v dnešní době i v modernější elektronické podobě. Pro začátek výborně poslouží třeba online mapy přímo na internetu třeba mapy.cz, maps.google.com, maps.bing.com. Skvělá je například i aplikace Google Earth u které si můžete navíc nechat zobrazit fotky, videa, informace z wikipedie a spoustu dalších věcí přímo na mapě. Ne všude ale můžete být připojeni k internetu a navíc na vaší dovolené na Korfu se vám asi ani nebude chtít trávit čas surfováním. Proto jsme pro vás zde připravili pár pěkných map, které si můžete pohodlně stáhnout třeba do mobilu, pda, notebooku nebo i vytisknout. Na základní orientaci vám určitě dobře poslouží.

Zjednodušená mapa (470 x 416 px, velikost 44 Kb) – Velmi jednoduchá a přehledná mapa zobrazující jen obrys ostrova s umístěním největších měst a osad.

 

Regionální mapa Korfu (350 x 434 px, velikost 35 Kb) – Druhá mapka je také velmi zjednodušená, kromě nejdůležitějších měst a vesniček na ní naleznete ale i regiony, na které se Korfu dělí.

 

Přehledná mapa (430 x 438 px, velikost 37 Kb) – Třetí mapa je další variací na předchozí dvě. Ale líbila se nám jako velmi přehledná a tak jsme se sem jí rozhodli umístit také.

 

Auto mapa Hvaru (470 x 470 px, velikost 52 Kb) – Tato mapa je zaměřena hlavně na dopravu. Když se na ní pořádně podíváte, tak na ní najdete například přístavy, hlavní silnice, ale kromě toho například i pláže nebo některé památky.

 

Podrobná silniční mapa (682 x 847 px, velikost 145 Kb) – Pátá mapa je také silniční. Ukazuje hlavní a vedlejší silnice. Je ale ve větším rozlišení, takže je také mnohem přehlednější, než ta předchozí.

 

Fyzicko-geografická mapa Korfu (1024 x 1144 px, velikost 188 Kb) – Poslední mapa je opravdu povedená a rozhodně vám jí musíme doporučit. Jedná se o fyzicko-geografickou mapu, na které je zachycen i reliéf povrchu a kromě toho je příjemné i velké rozlišení.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.